KSGm. Chełmża Cyklon Kończewice 4:8 Pomorzanin Toruń

Statystyki drużyny

Aktualności

11 kolejka: Pomorzanin Toruń - Legia Chełmża 3:1 (0:0)

• autor: slawis, 2015-04-14 10:22

W 11 kolejce Pomorzanin Toruń gościł u siebie drużynę Legia Chełmża. Spotkanie zakończyło się wygraną naszego zespołu 3:1 (0:0). Zwycięstwo dedykujemy Kamilowi Kownackiemu, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.       Czytaj więcej......

Pierwsza połowa spotkania to dominacja naszej drużyny, jednak przewagi tej nie mogliśmy udokumentować strzeleniem bramki, chociaż mieliśmy osiem „setek”,  to żadnej nie wykorzystaliśmy.Potrzeba nam więcej zimnej krwi w polu karnym. W 33 minucie Kamil Kownacki przeżył dramat, gdyż nabawił się kontuzji i musiał opuścić boisko na noszach oraz został odwieziony karetką do szpitala.

Do drugiej części spotkania chłopcy wyszli bardzo zmobilizowani. Rozpoczęliśmy grę z wielkim animuszem zdobywając przewagę. W 45 min.  po niefortunnym zagraniu piłki przez lewego obrońcę, napastnik drużyny Legii znalazł się w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem strzelając pierwszą bramkę w spotkaniu. Szybko ruszyliśmy do odrabiania strat i już w 50 min. na listę strzelców wpisał się Karol Cettler, a asystował  Kacper Gęsicki. Od tego momentu praktycznie nie schodziliśmy z połowy przeciwnika. W 60 min. strzał Karola Cettlera trafia w słupek, jednak w odpowiednim miejscu znalazł się Oskar Balcerowicz, który z bliskiej odległości podwyższył rezultat na 2:1. Wynik meczu na 3:1 w 68 min. ustalił Przemek Ludkiewicz, a asystę zaliczył Karol Cettler. Wyróżnienie dla wszystkich chłopaków, a w szczególności linii obrony, która umiejętnie rozbijała nieliczne ataki gości.

W meczu zagrali: Paweł Kiszkowiak, Kacper Kłosowski, Jakub Wachłaczenko, Szymon Angowski, Oskar Balcerowicz, Artur Trawiński, Kamil Kownacki, Wiktor Świtajski, Kacper Gęsicki, Karol Cettler, Łukasz Giłka, Jakub Gruźlewski, Przemysław Ludkiewicz, Szymon Guściora.